sufity

napinane

niemiecka

jakość

nie

pali się

Eco

friendly

Swoboda
projektowania

Wy jako twórcy stwarzacie niepowtarzalny styl pomieszczeń, w których żyjemy.

Jesteście ekspertem, inspirującym swoimi pomysłami.
Zachowujesz równowagę między wolnością twórczości i niezawodnością materiałów, które wybierasz dla projektowania zgodnie z wymaganiami klientów. Właśnie dlatego potrzebujesz solidnych rozwiązań i to są te rozwiązania, które możesz wdrożyć z sufitami Teqtum.

Niemiecka

rzetelność

Firma Teqtum GmbH, łącząc najlepsze doświadczenie niemieckich technologów i chemików, opracowała unikalny materiał dla sufitów napinanych nowej generacji Teqtum.

Płótna Teqtum spełniają wszystkie wymagania  stawiane przez Unię Europejską w zakresie ochrony środowiska, bezpieczeństwa, wytrzymałości mechanicznej i stabilności termicznej. Nie wydzielają szkodliwych substancji i nieprzyjemnego zapachu przy eksploatacji.

Według wyników badań i kontroli Teqtum otrzymało prawo do oznaczenia:

Znak CE

Teqtum Euro — materiał o szerokości do 5 metrów, który pomyślnie przeszedł kompleksowe badania i otrzymał prawo do oznakowania СE (znak zgodności).

Międzynarodowy ocena jakości A+

Najwyższa ocena zgodnie z prawem europejskim w zakresie emisji substancji lotnych i jakości powietrza w pomieszczeniach.

Registration, Evaluation and Authorisation of CHemicals

Rozporządzenie reguluje działalność wszystkich producentów, importerów i końcowych użytkowników substancji chemicznych w Europejskim Obszarze Gospodarczym.

Restriction of use of Hazardous Substances

Rozporządzenie w sprawie ograniczenia stosowania substancji niebezpiecznych.

Standart bezpieczeństwa dzieci

Folia jest sprawdzona zgodnie ze słynną dyrektywą Unii Europejskiej DIN EN 71 standard bezpieczeństwa dzieci.